Wielka radość

Wielka radość! Kaczyński nie miał już wyjścia. Nie wahał się. Tym razem. Dobrze. I tak zrobił błąd. Trzeba było dla przykładu wyrzucić Hofmana gdy chlał, mierzył sobie przyrodzenie, przechwalał drogimi garniturami, trzymał żonę na macierzyńskim, wychowawczym pełnopłatnym parę lat!! Adam Rogacki adwokat nie miał wstydu. Kamiński świeżutki doktor nie wahał się. Żeby oszukać, drwić, wykorzystać.
Dobrze nam tak. To standard w naszym parlamencie. Tym razem  Bogu dziękować żony piękne, pięknych polityków nie wytrzymały naporu sukcesu, dobrobytu i bezkarności. I dzięki temu sprawa wyszła na jaw. Szkoda, że samolot nie miał śródlądowania. Byłby większy oddźwięk. I może powoli, ślamazarnie, niepewnie, jednak zaczęłaby się  odnowa naszej sceny politycznej?
A tak? Chyba nic z tego nie będzie. Pamiętajmy, Hofman i Ci dwaj to nie wyjątek. To norma. Każdy parlamentarzysta polski wiedział, jak standardy które powinny obowiązywać, są deptane. Wszyscy wiedzą, że posłowie biorą delegacje a pakują się w jeden samochód  w pięć osób. Tak sobie dorabiają do pensji! Przedstawiciele władzy jedzą lancze na nasz koszt przeklinając przy tym niemiłosiernie i wmawiają nam, że to w trosce o ojczyznę. Napruci jeżdżą melexem taranując zagraniczne klomby zadbanych żywopłotów. Utrzymają i pielęgnują z troską partyjny system, bo w ten sposób mają kontrolę nad rządem dusz. Pracują i prowadzą kampanię jednocześnie, poświęcając się jedynie partykularnym interesom.
I co? I przymykają oczy Ci, którzy powinni bić w dzwony!
Prezes Kaczyński postąpił inaczej. Niestety, tylko dlatego, że sprawy poszły za daleko, za dużo ich było, aby zamieść pod dywan.
Ile jeszcze się musi wydarzyć, aby nasza cierpliwość definitywnie się skończyła?

asertywność czas nieokreślony Depresja Durczok dziennikarze europarlament expośe Ida kandydaci konkurs Kopacz lekarze lewica Lubawski marszałek prezydent wybory media Ogórek papierosy Platforma PO pornografia poseł posłanka prawo prezydent prezydent Lubawski kandydaci prezydent wybory PSL psychoza Putin płuca radio Rosja sejm starosta tabletki terapia Thatcher ubodzy Ukraina umowa.praca upartyjnienie wojna wybory zarobki Żakowski

Ostatnie komentarze