Ukraina

         Nie boję się Putina. Połamie zęby na Ukrainie. Propaganda, jakiej próbkę dał dzisiaj na konferencji nie przystaje do dzisiejszych czasów. Do Internetu, do egzekwowania przez świat umów międzynarodowych, do współpracy państwa w sprawie sankcji gospodarczych wobec Rosji. Putin jest emocjonalny i paradoksalny. Przez to nieobliczalny, ale wcale przez to nie jest taki groźny. Zrobił dzisiaj krok do tyłu. Był wyluzowany, ale może coś mu podali na rozluźnienie. Normalnie, po ludzku, za długo już Putin jest u władzy. Uwierzył w swoje możliwości, w swoją moc.

Zakładki: 
Marzena Sobala

Rozmowa z Anastasiią Kucherenko, studentką piątego roku Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie  Jana Pawła II w Krakowie.

"Dzisiaj o godzinie 14 mój ojciec dobrowolnie zapisał się do wojska.  Możliwe, że już jutro wyjedzie tam, gdzie go będą potrzebować wojenni, a możliwe, że jeszcze dziś. Tata mówi, że ludzi, którzy zgłosili się na ochotnika jest trzy razy więcej niż tych, których wezwali. Ludzie się mobilizują. No cóż, części Ukrainy na pewno nie podarują Putinowi, będą walczyć".

Zakładki: 
Marzena Sobala
asertywność czas nieokreślony Depresja Durczok dziennikarze europarlament expośe Ida kandydaci konkurs Kopacz lekarze lewica Lubawski marszałek prezydent wybory media Ogórek papierosy Platforma PO pornografia poseł posłanka prawo prezydent prezydent Lubawski kandydaci prezydent wybory PSL psychoza Putin płuca radio Rosja sejm starosta tabletki terapia Thatcher ubodzy Ukraina umowa.praca upartyjnienie wojna wybory zarobki Żakowski

Ostatnie komentarze