Putin

Coraz bardziej przejęta informacjami jakie płyną zza wschodniej, ale także zachodniej granicy, muszę ze smutkiem przyznać, że mój post: „Nie boję się Putina” z marca 2014 roku delikatnie mówiąc mija się z prawdą.
Pomyliłam się sądząc, że jak jesteśmy w NATO, to nikt nie odważy się nas zaatakować, że jak mamy sojuszników, to mamy. Mylnie sądziłam, że skoro jesteśmy dużym krajem, to nasz głos się liczy, że skoro USA obiecuje pomoc, to dostaniemy wzmocnienie. Skoro Donald Tusk jest królem Europy, to nic o nas bez nas. Myliłam się sądząc, że Rosjanie sprzeciwią się militarnym zapędom Putina, bo wolność ponad wszystko, bo jest Internet, więc wszystko wszyscy wiedzą, bo ludzie chcą żyć w pokoju.
 

Zakładki: 
Marzena Sobala

         Nie boję się Putina. Połamie zęby na Ukrainie. Propaganda, jakiej próbkę dał dzisiaj na konferencji nie przystaje do dzisiejszych czasów. Do Internetu, do egzekwowania przez świat umów międzynarodowych, do współpracy państwa w sprawie sankcji gospodarczych wobec Rosji. Putin jest emocjonalny i paradoksalny. Przez to nieobliczalny, ale wcale przez to nie jest taki groźny. Zrobił dzisiaj krok do tyłu. Był wyluzowany, ale może coś mu podali na rozluźnienie. Normalnie, po ludzku, za długo już Putin jest u władzy. Uwierzył w swoje możliwości, w swoją moc.

Zakładki: 
Marzena Sobala
asertywność czas nieokreślony Depresja Durczok dziennikarze europarlament expośe Ida kandydaci konkurs Kopacz lekarze lewica Lubawski marszałek prezydent wybory media Ogórek papierosy Platforma PO pornografia poseł posłanka prawo prezydent prezydent Lubawski kandydaci prezydent wybory PSL psychoza Putin płuca radio Rosja sejm starosta tabletki terapia Thatcher ubodzy Ukraina umowa.praca upartyjnienie wojna wybory zarobki Żakowski

Ostatnie komentarze