No to poświętowałyśmy Walentego!

Miałyśmy razem świętować dzień świętego Walentego. Tak umawiałyśmy się .
W Walentego, z winem na wycieczkę w najniższe góry w kraju! Zbierałyśmy się na FB. Ale ktoś wymyślił anty dzień walentynkowy, a córka powiedziała, że już się tego nie obchodzi. To znaczy obchodzi, ale nie tak. A jak?

Ojej, jaka jesteś staroświecka!

Tak nie powiedziała, ale chyba pomyślała, a ja nie zrozumiałam, bo to język był nie dla mnie. Otworzyłam komputer, napisałam komentarz, ale chyba coś poszło nie tak, bo go nie widzę. Nie wiem, przepadł, czy co? Chciałam kogoś spytać, ale  mąż nie wie, a córka nie ma czasu, a koleżanki nie mają FB.
Nie szkodzi.
Co z tym świętowaniem Walentego? Przecież miałyśmy pojechać w góry. Pójść na wycieczkę. Mamy czas. To znaczy możemy mieć. Małych dzieci w końcu nie mamy. Ale Ewa coś spowalnia. Koleżanka mówi, że ta wymyślona trasa  jakaś długa, no i nie wiadomo pojechać busem, czy autobusem, a może  zaprząc mężów? No i jak wrócić? No nie to, że pomysł zły. Co to to nie, ale koniecznie w sobotę? Dlaczego właśnie w sobotę? Może być, ale jak będzie padać? Nie lepiej na wiosnę?
Lepiej.
Może dożyjemy. Co z Wami kurde?

Komentarze

Zapraszam na wycieczkę z nami :) Czy to w dzień Walentego czy Wicentego :) Czy deszcz czy śnieg... Jak są chęci to nic nie przeszkadza. Jak to się mówi, złej baletnicy... ;)

I don't drop a leave a response, but after reading through a bunch of remarks on this page Dodaj komentarz | Co z Wami kurde?. I actually do have a few questions for you if you don't mind. Is it simply me or do a few of these comments come across as if they are left by brain dead people? :-P And, if you are posting at other social sites, I'd like to keep up with you. Could you list of every one of all your social community pages like your twitter feed, Facebook page or linkedin profile?

Well, thank you for you comment, but I have no idea how do you understand my posts and comments? Why do you write in english?
blogerzy blogosfera blogowanie blog w gazecie Boniecki Bóg cesarka na życzenie chleb choinka chłopak Ciocia Conchita Córka debata Depresja dieta Dla obcych dla siebie Dominika Wielowiejska Donald Dziecko dziennikarz dziewczyny gej Grodzka gwałt gwiazdka góry Imieniny ja kabaret Kamiński kandydat kocha lubi szanuje lekarze lewica ludzie macierzyństwo Mamusia Matka Polka matura media minister Misiu miłość Młoda mama Ona Orkiestra orzesz Ty ka mać pacjent państwo PiS piwo PO podróż podsumowanie Polityka Polska Lwów Prasa premier premiera prezes prezydent przychodnia przyrzeczenie Przystojny psychiatra Radio Radio prezes skarbówka Referendum reportaż Rosja sarna sejm seniorka seniorka kocham wnuk staroświecka sylwester syn słoneczni chłopcy słońce teatr Telewizja terapia tomograf trzep sobie TVP uczuleni Wałęsa wino więzienie wojewoda W sieci wybory wypadek zabawa zarobki zdrowie śmierć światełka święta

Ostatnie komentarze