Czerwiec 2016

Radny kielecki Witold Borowiec z klubu prezydenckiego Porozumienie Samorządowe, zgodnie z wyrokiem sądu musi przeprosić za swoją słowną rozwiązłość, niepohamowany język i brak wyczucia co wolno, a czego nie wolno i nie wypada.

Radny Borowiec bowiem na antenie radia powiedział, że ci którzy zainicjowali referendum w sprawie odwołania prezydenta Kielc Wojciecha Lubawskiego, płacili za podpisy na liście poparcia wniosku. Rzecznik komitetu referendalnego i jego inicjator pozwali radnego miejskiego Borowca. No i radny przegrał.
 

Marzena Sobala

Nie lubię PiS-u ani opozycji. Nie lubię, gdy  walczą między sobą, stosując tanie  zagrywki i marketingowe sztuczki,  aby  przeciągnąć  mnie na swoją stronę. Nie lubię, gdy mówią,  jak nie z nami, to przeciw nam.  Rzygam już słowami: patriotyzm, żołnierze wyklęci, demokracja, historia i suwerenność.  Nie mogę pogodzić się z tym, że powrócił dziennik telewizyjny, w najgorszym, PRL-owskim  wydaniu i że moi rodacy mają siłę, czy raczej nie mają rozumu i te komentarze pełne lizusostwa oglądają.
Nie mogę pogodzić się  z tym, że lepsi byli poprzednicy tych, którzy obecnie rządzą, choć poprzednicy byli beznadziejni w swej próżności....

Marzena Sobala
blogerzy blogosfera blogowanie blog w gazecie Boniecki Bóg cesarka na życzenie chleb choinka chłopak Ciocia Conchita Córka debata Depresja dieta Dla obcych dla siebie Dominika Wielowiejska Donald Dziecko dziennikarz dziewczyny gej Grodzka gwałt gwiazdka góry Imieniny ja kabaret Kamiński kandydat kocha lubi szanuje lekarze lewica ludzie macierzyństwo Mamusia Matka Polka matura media minister Misiu miłość Młoda mama Ona Orkiestra orzesz Ty ka mać pacjent państwo PiS piwo PO podróż podsumowanie Polityka Polska Lwów Prasa premier premiera prezes prezydent przychodnia przyrzeczenie Przystojny psychiatra Radio Radio prezes skarbówka Referendum reportaż Rosja sarna sejm seniorka seniorka kocham wnuk staroświecka sylwester syn słoneczni chłopcy słońce teatr Telewizja terapia tomograf trzep sobie TVP uczuleni Wałęsa wino więzienie wojewoda W sieci wybory wypadek zabawa zarobki zdrowie śmierć światełka święta

Ostatnie komentarze