Lipiec 2015

Poseł Krzysztof Lipiec z Prawa i Sprawiedliwości jadąc samochodem przekroczył o 45 km dozwoloną prędkość, nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zwiał. Policja ruszyła  w pościg  i poseł chciał nie chciał, zjechał na pobocze. Podróżował z dwoma innymi parlamentarzystami, którzy oznajmili, że spali i nic nie wiedzą, bo nic nie widzieli.
W dobrych dla mnie dziennikarskich czasach, podczas debatach politycznych poseł Lipiec wiele razy podkreślał, że immunitet nie może chronić nikogo kto łamie prawo, mówił o sprawiedliwości i odpowiedzialności. To jednak stare dzieje, mógł zapomnieć.

Zakładki: 
Marzena Sobala

Kolejka  w przychodni. Dość długa. Ale okienek kilka, idzie szybko. Nawet nie zdążyliśmy ponarzekać. Raz, raz. Przede mną para. Może brat z siostrą. Może mąż z żoną. Nie wiadomo. Podobni ale bywa przecież, że pies upodabnia się do właściciela, co dopiero małżonkowie nawzajem. Niewysocy, chudzi. Z siatkami w kratę, z czymś w środku zapakowanym w czaro-białe gazety. Ubrani w second-handach nie dlatego , że tam można znaleźć coś oryginalnego. Ona z pochyloną trwale w bok głową i usztywnionymi kolanami swoich nienaturalnie iksowatych nóg.
On zdejmuje czapkę z głowy i rozgląda się niepewnie. Ona krok za nim i tak uwieszona  jego ramienia. Kolejka idzie rach, ciach, ani się nie zorientowali.

Marzena Sobala
blogerzy blogosfera blogowanie blog w gazecie Boniecki Bóg cesarka na życzenie chleb choinka chłopak Ciocia Conchita Córka debata Depresja dieta Dla obcych dla siebie Dominika Wielowiejska Donald Dziecko dziennikarz dziewczyny gej Grodzka gwałt gwiazdka góry Imieniny ja kabaret Kamiński kandydat kocha lubi szanuje lekarze lewica ludzie macierzyństwo Mamusia Matka Polka matura media minister Misiu miłość Młoda mama Ona Orkiestra orzesz Ty ka mać pacjent państwo PiS piwo PO podróż podsumowanie Polityka Polska Lwów Prasa premier premiera prezes prezydent przychodnia przyrzeczenie Przystojny psychiatra Radio Radio prezes skarbówka Referendum reportaż Rosja sarna sejm seniorka seniorka kocham wnuk staroświecka sylwester syn słoneczni chłopcy słońce teatr Telewizja terapia tomograf trzep sobie TVP uczuleni Wałęsa wino więzienie wojewoda W sieci wybory wypadek zabawa zarobki zdrowie śmierć światełka święta

Ostatnie komentarze