Wypadek (kolejny)

Dzisiejszy wypadek limuzyny pani premier, skojarzył mi się z pozycją pana Misiewicza w rządzie. Niedoświadczony, niewykształcony, młody chłopak odbiera honory, odznaczenia. Salutują mu wysocy rangą wojskowi.

Kto do tego dopuścił?

Kto dopuścił do tego, że kolumna z premier pozwoliła na zderzenie boczne z wyjeżdżającym z podporządkowanej ulicy małym samochodem? To po co jest kolumna? Nie po to, żeby przewidzieć, osłonić, wziąć na siebie?

Dla szpanu tylko? Absurd!

A gdyby w tym samochodziku siedział terrorysta, zamachowiec, to co by się stało? Limuzyna wylądowała na drzewie, borowiec ranny, pani premier byłaby bez szans. Czyli nie ma w BOR fachowców? To kto jest? Znajomi, pociotkowie, ulubieńcy? Ci którzy czekali na nagrodę za pomoc w kampaniach wyborczych? Nie wiem, nie wiem, ale czytam. Zwolnienia, obsadzanie swoimi. Także, niestety w BOR. Zaczyna to być bardzo niebezpieczne. Te wypadki: opona prezydenta. Ja sprawdzam przed wakacjami stan opon, a wiozący prezydenta RP, nie?

Potem sytuacja w Izraelu, wypadek Macierewicza, teraz premier. W tyle zbiegów okoliczności nie uwierzą nawet PiSowcy. Rządzący muszą się otrząsnąć i uwierzyć, że wśród niepisowców, są fachowcy, rzetelni profesjonaliści, którzy sprawowaliby swoje funkcje z należytą odpowiedzialnością i zaangażowaniem. Nie trzeba ich zwalniać z pracy, czy doprowadzać do tego, że sami się zwalniają.

Hasło: „Kto nie z nami, ten przeciw nam”, jest nieprawdziwe i bardzo groźne. PS. Oczywiście Pani Premier i poszkodowanym w wypadku, szybkiego powrotu do zdrowia!

blogerzy blogosfera blogowanie blog w gazecie Boniecki Bóg cesarka na życzenie chleb choinka chłopak Ciocia Conchita Córka debata Depresja dieta Dla obcych dla siebie Dominika Wielowiejska Donald Dziecko dziennikarz dziewczyny gej Grodzka gwałt gwiazdka góry Imieniny ja kabaret Kamiński kandydat kocha lubi szanuje lekarze lewica ludzie macierzyństwo Mamusia Matka Polka matura media minister Misiu miłość Młoda mama Ona Orkiestra orzesz Ty ka mać pacjent państwo PiS piwo PO podróż podsumowanie Polityka Polska Lwów Prasa premier premiera prezes prezydent przychodnia przyrzeczenie Przystojny psychiatra Radio Radio prezes skarbówka Referendum reportaż Rosja sarna sejm seniorka seniorka kocham wnuk staroświecka sylwester syn słoneczni chłopcy słońce teatr Telewizja terapia tomograf trzep sobie TVP uczuleni Wałęsa wino więzienie wojewoda W sieci wybory wypadek zabawa zarobki zdrowie śmierć światełka święta

Ostatnie komentarze