Wreszcie czas nauczyć się kleić pierogi

Znajomi kreślą kółka na czole.

Rozmawiają o tym, ale tylko między sobą.
Boją się, że znowu będzie kazała im czytać.
Po co jej to?  Tak o sobie , dla obcych, na oczach. 

Niech  powie wreszcie, wykrztusi cokolwiek mądrego.

Że:
a. dla pieniędzy. Ale nie przecież.
b. dla sławy może. Ale niby z jakiej racji.
c. Dla prestiżu. Lecz co to. Nikt nie umie nazwać.
Zajmuje czas i komputer kiedy dzieciom jest najbardziej potrzebny.  Odsłania tajemnice, choć nikt sądzić nie powinien nawet, że to wszystko tak dosłownie, osobiście, prawdziwie i jednoznacznie.
Więc dlaczego? Dlaczegoś taka uparta i potłuczona?
Masz przecież co robić

Wielki dom sobie zafundowałaś!
Psa na spacer wyprowadź!
Przeczytaj „Łaskawych”, to co, że 700 stron!
Wreszcie czas nauczyć się kleić pierogi, a nie tylko wystawiać rękę do mamy tej czy tej. Bo dzieci lubią.

No i co. Masz jakieś argumenty? Nie chcą słyszeć nawet. 

No i nie marudź,  że musisz odpocząć. Nie będziesz stukać  na tej klawiaturze bezdurno,  to odpoczniesz.  Albo tak. Albo siak. To  proste.
I najważniejsze: Co ty masz właściwie do powiedzenia.  I o czym to jest? Nie widzisz, że dzieci się boją, żebyś czegoś nie namalowała o nich. Jeszcze by tego brakowało. To może od razu wystąp u Drzyzgi? Zawstydzasz przyjaciół. Nie chcą cię zranić. Więc na wszelki wypadek nawet o tym z Tobą nie rozmawiają.  Zrób coś z tym. Nie bądź taka uparta.
Ble, ble, ble, nawet żadnego zdjęcia nie zamieścisz. Ty, Ty blogerko!

 

Komentarze

Pisz, co masz w sercu. Są tacy, którzy na to czekają. Tym innym zostaw pierogi...
blogerzy blogosfera blogowanie blog w gazecie Boniecki Bóg cesarka na życzenie chleb choinka chłopak Ciocia Conchita Córka debata Depresja dieta Dla obcych dla siebie Dominika Wielowiejska Donald Dziecko dziennikarz dziewczyny gej Grodzka gwałt gwiazdka góry Imieniny ja kabaret Kamiński kandydat kocha lubi szanuje lekarze lewica ludzie macierzyństwo Mamusia Matka Polka matura media minister Misiu miłość Młoda mama Ona Orkiestra orzesz Ty ka mać pacjent państwo PiS piwo PO podróż podsumowanie Polityka Polska Lwów Prasa premier premiera prezes prezydent przychodnia przyrzeczenie Przystojny psychiatra Radio Radio prezes skarbówka Referendum reportaż Rosja sarna sejm seniorka seniorka kocham wnuk staroświecka sylwester syn słoneczni chłopcy słońce teatr Telewizja terapia tomograf trzep sobie TVP uczuleni Wałęsa wino więzienie wojewoda W sieci wybory wypadek zabawa zarobki zdrowie śmierć światełka święta

Ostatnie komentarze